قیمت خرید دستگاه کربوکسی تراپی مدایون

دستگاه کربوکسی تراپی

دستگاه کربوکسی تراپی وسیله ای استاندارد و کاملا امن جهت رفع سیاهی اطراف چشم و حذف استریا و جای زخم و جوانسازی صورت و بدن می باشد. این شیوه درمانی در واقع به نوعی مزوتراپی با استفاده از گاز co2 می باشد. روش کار با دستگاه کربوکسی برای پزشکان و پیراپزشکان بسیار راحت می باشد. اما کار با دستگاه کربوکسی به هیچ عنوان برای افرادی دیگر توصیه نمی شود. قیمت دستگاه کربوکسی تحت تاثیر نوسانات ارزی بدلیل تغییر در قیمت مواد اولیه تولید متغییر می باشد بنابراین باید به صورت روزانه استعلام گردد.

دستگاه کربوکسی تراپی

کارائی دستگاه کربوکسی تراپی

دستگاه کربوکسی تراپیاصطلاح کربوکسی بر گرفته از نام علمی دی اکسید کربن است. به عمل تزریق گاز دی اکسید کربن یا به اصطلاح علمی آن گاز co2 به لایه زیرین پوست کربوکسی تراپی گفته می شود. به وسیله که با آن کربوکسی تراپی انجام می شود دستگاه کربوکسی تراپی نامیده می شود.

از دستگاه کربوکسی تراپی برای جوان سازی پوست، رفع تیرگی پوست در نواحی مختلف بدن، برای لیفت و جوان سازی، بهبود جای زخم و ترکهای پوستی بعد از زایمان و نیز جدیدا جهت تسکین درد مفاصل ، به عنوان روشی مکمل جهت لاغری و درمان سلولیت مورد استفاده قرار می گیرد.

در روش کربوکسی تراپی با تزریق گاز دی اکسید کربن در زیر پوست میزان اکسیژن در ناحیه مورد نظر کاهش می یابد و بدن در واکنش به کمبود اکسیژن جریان گردش خون افزایش می یابد  تجمع اکسیژن در ناحیه تزریق بالا رفته و این سبب افزایش کلاژن سازی و بهبود در ناحیه تزریق می گردد.

مدل های مختلف دستگاه کربوکسی

دستگاه کربوکسی تراپیدستگاه کربوکسی در مدل های مختلف و متنوع در بازار وجود دارد. هر کدام از این مدل های دارای مزایا و معایب خاص خود می باشند. اما از لحاظ کارایی می توان به سه گروه اصلی تقسیم نمود.

 1. دستگاه کربوکسی تراپی پرتابل
 2. دستگاه کربوکسی تراپی دیجیتال
 3. دستگاه کربوکسی تراپی دیجیتال پلاس

دستگاه کربوکسی تراپی پرتابل: این مدل دستگاه ها از حداقل امکانات ممکن برخوردار می باشند و تمام تنظیمات دستگاه به صورت دستی انجام می شود. از باز و بسته کردن رگلاتور تا اندازه و میزان تزریق گاز دی اکسید کربن برای اندیکاسیون های مختلف به صورت دستی انجام می شود.

دستگاه کربوکسی دیجیتال: در این مدلها تنظیم رگلاتور در برخی از دستگاه ها به صورت دستی و در تعدادی از مدل های دستگاه کربوکسی به صورت هوشمند انجام می شود و نیازی به باز کردن رگلاتور به صورت دستی نیست. در این مدا از دستگاه های کربوکسی صفحه نمایش دستگاه لمسی می باشد و اندیکاسیون های تزریق در یرخی مدل ها روی منوی دستگاه تعبیه شده است.

دستگاه کربوکسی تراپی دیجیتال پلاس: همانگونه که از نام دستگاه مشخص هست کلیه تنظیمات و عملکرد های دستگاه هوشمندانه می باشد و معمولا صفحه تاچ مرغوب تر و با سایز بزرگتر می باشد و یک سری امتیازات مختلف به عملکرد کلی دستگاه نسبت به مدل دیجیتالی اضافه شده است.

چرا دستگاه کربوکسی تراپی مدایون

دستگاه کربوکسی تراپیهمان گونه که از نام این دستگاه برمیاید این مدل از دستگاه کربوکسی مدایون دیجیتال پلاس می باشد. این مدل علاوه بر ویژگی های منحصر بفرد که دارا می باشد. تنها کربوکسی دارای هندپیس تزریق در ایران و دومین کربوکسی در دنیا می باشد.

این دستگاه دارای صفحه تاچ 7 اینچی و دارای سیستم هوشمند مانیتورینگ گاز ورودی می باشد. بیش از 20 پروتکل کاربردی روی منوی دستگاه قرار داد ه شده  است که امکان تغییر در تنظیمات پیش فرض برنامه ها برای کاربر فراهم شده است تا در صورت صلاحدید پزشک تنظیمات را تغییر داد. دستگاه مجهز به سیستم هشدار فوق العاده حساس است. تا در صوررت بسته بود مسیر ورودی گاز به کاربر هشدار خواهد داد.

طراحی و دیزاین فوق العاده دستگاه کربوکسی مدایون جلوه منحصر بفردی به آن داده است.

وجود پروتکل های و تجهیزات لازم همراه این دستگاه سبب شده است دستگاه جزوه برترین های دستگاه کربوکسی تراپی واژن قرار داده است.

 

برتری های دستگاه کربوکسی مدایون

دستگاه کربوکسی تراپی

 1. تنها دستگاه کربوکسی در ایران  دارای هندپیس تخصصی به جای نیدل
 2. امکان تزریق با دقت1cc
 3. تنظیم اتوماتیک فشار تزریق
 4. امکان تنظیم دمای گاز خروجی
 5. امکان تنظیم دیجیتالی حجم گاز
 6. امکان تنظیم دیجیتالی حجم گاز
 7. تنظیم دیجیتالی سرعت تزریق گاز
 8. مجهز با استریل کننده گاز
 9. دارای پروب واژینال
 10. سیستم کالبیراسیون اتومات
 11. سیستم هوشمند مانیتورینگ گاز ورودی
 12. بیش از 20 برنامه و پروتکل کاربردی
 13. برنامه تزریق خودکار و دستی
 14. سیستم خودکار تخلیه هوای اضافی
 15. تزریق با استفاده از پدال و یا هندپیس
 16. دارای محفظه نگهداری کپسول گاز
 17. دارای کپسول 5 لیتری

کربوکسی تراپی مدایون مدل رومیزی

دستگاه کربوکسی تراپی

آخرین مدل کربوکسی مدایون مدل رومیزی دستگاه است برای عزیزانی که می خواهند یک دستگاه کربوکسی رومیزی داشته باشند را به بازار عرضه نموده است. این دستگاه کلیه مشخصات دستگاه کربوکسی استند را دارا می باشد. و از لحاظ قیمت حدود دو میلیون تومان با دستگاه کربوکسی ایستاده اختلاف قیمت دارد.

قیمت خرید کربوکسی تراپی مدایون

قیمت خرید دستگاه کربوکسی تراپی مدایون تحت تاثیر تحریم های اقتصادی قرار می گیرد و با افزایش نرخ ارز در بازار ایران بدلیل تغییر قیمت تمام شده تولید محصول ، قیمت فروش این دستگاه نیز تغییر خواهد کرد. و خریداران این دستگاه با ارزش می توانند به صورت روزانه قیمت این دستگاه را از نمایندگی تولید این محصول  استعلام کنند. شرکت مدایون دستگاه های خود را  18 ماه گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش بی قید و شرط می نمایید. چنانچه بعد از خواندن این مقاله سوالی در مورد دستگاه کربوکسی تراپی دارید می توانید با ما از طریق کانالهای ارتباطی در تماس باشد.

 • تبلیغات:
 1. خبر داغدار شدن زوج هنری معروف
 2. بیماری که در حین جراحی مغزش ساکسیفون نواخت
 3. چهار عادت نابودگر که شما را آرام آرام به کام مرگ می کشاند
 4. ماجرای نجات جان یک کوهنورد از سقوط با استفاده از تجهیزات فیزیوتدستگاه اولتراسوند فیزیوتراپیراپی چه بود؟

 

امکان ارسال دیدگاه جدید وجود ندارد.