شرکت تجهیزات پزشکی زیبایی آراد شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های زیبایی پوست دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دستگاه لیپوست در فروشگاه های معتبر

آنچه در این مقاله میخوانید.....

بازرگانی دستگاه لیپوست باکیفیت ایرانیفروش دستگاه لیپوست با بهترین کیفیتخریدار دستگاه لیپوست نصف قیمتقیمت دستگاه لیپوست در بهترین بازار تهرانتولیدکننده دستگاه لیپوست در تبریزباکیفیت ترین برند دستگاه لیپوست در جهانعرضه کننده برتر در حوزه دستگاه لیپوستمشاوره فروش لیپوست با نازل ترین قیمتمشخصات دستگاه لیپوست درجه یکسفارش خرید دستگاه لیپوست به صورت تکی و عمدهصادرات لیپوست به کشور های خاورمیانهخرید دستگاه لیپوست به شیوه اقساطی

یکی از راه های پیکر تراشی و زیبایی اندام استفاده از دستگاهی به نام لیپوست می باشد. این دستگاه ساخت شرکت مولر کشور آلمان می باشد. استفاده از لیپوست روشی دقیق و نوین برای پیکر تراشی و لاغری اندام های بدن می باشد . قیمت دستگاه لیپوست بیش از چند صد میلیون می باشد . البته بسته به کارایی قیمت دستگاه لیپوست متغیر می باشد . قیمت جهانی لیپوست معادل پول آن کشور تغییر می کند . 

قیمت دستگاه لیپوست در فروشگاه های معتبر

بازرگانی دستگاه لیپوست باکیفیت ایرانی

بازرگانی دستگاه لیپوست باکیفیت ایرانیعرضه دستگاه لیپوست در اکثر سایت ها و مراکز خرید آنلاین ، به صورت فروش اینترنتی لیپوست صورت می گیرد . قیمت خرید لیپوست در یک لیست و در سایت های آنلاین به خریداران ارائه می شود. 

نرخ دستگاه لیپوست همانگونه که ذکر شد بیش از چند صد میلیون بسته به کارایی و عملکرد دستگاه متغیر می باشد. 

بازار دستگاه لیپوست در ایران به نسبت سال های گذشته پیشرفت چشم گیری داشته است. 

دلیل این موضوع افزایش بسیار زیاد مراکز زیبایی و اهمیت زیبایی برای مردم در سال های اخیر می باشد . 

بازرگانی دستگاه لیپوست درجه یک در ایران توسط تاجر ها و بازرگانان خبره و حرفه ای انجام می گیرد. 

از آنجا که برای این تجار رضایت مشتری بسیار حائز اهمیت می باشد تمام تلاش آن ها مبنی بر ارائه ی بهترین و با کیفیت ترین دستگاه به مشتری می باشد .  

بازرگانی دستگاه لیپوست به صورت عمده صورت می گیرد. 

تهیه دستگاه لیپوست در ایران بدین صورت است که شما از طریق تلفن یا ایمیل یا هر راه ارتباطی دیگر تعداد مورد نظر خود را به بازرگان گفته و او تعداد مورد نظر را برای شما تهیه می کند و به شما می رساند. 

فروش دستگاه لیپوست با بهترین کیفیت

فروش دستگاه لیپوست با بهترین کیفیتدر فروشگاه هایی که فروش دستگاه لیپوست صورت می گیرد ، فروشنده در صدد است تا بهترین کیفیت را برای خریدار فراهم کند . زیرا این امر سبب افزایش خریدار و مشتری در آینده می شود. 

به همین دلیل اکثر فروشنده ها تلاش می کنند تا با کارخانه های معتبر همکاری کنند . 

پخش دستگاه لیپوست که در این فروشگاه ها صورت می گیرد از معتبر ترین مکان ها برای خرید این دستگاه می باشد .

خریدار دستگاه لیپوست نصف قیمت

خریدار دستگاه لیپوست نصف قیمتخرید دستگاه لیپوست هم به صورت آنلاین و هم در مغازه ها و فروشگاه های معتبر صورت می گیرد . 

دستگاه های لیپوست دسته دوم را می توان با قیمت کمتر و حتی تا نصف قیمت تهیه کرد . 

قیمت دستگاه لیپوست در بهترین بازار تهران

قیمت دستگاه لیپوست در بهترین بازار تهرانقیمت دستگاه لیپوست در فروشگاه ها در یک لیست ذکر می شود که این کار برای راحتی کار خریدار انجام می شود. این قیمت در بازار تهران و سایر شهر های بزرگ کشور بسته به نوع و برند دستگاه و با توجه به اینکه دستگاه تولید داخل می باشد یا خارج متغیر است. 

تولیدکننده دستگاه لیپوست در تبریز

تولیدکننده دستگاه لیپوست در تبریز

برای خرید بهتر و مطمئن تر این دستگاه بهتر است به فروشگاه های معتبری که در اکثر شهر های بزرگ ایران وجود دارد مراجعه کنید. 

یکی از این فروشگاه ها که دارای برند های اصل و دستگاه های معتبر می باشد واقع در تبریز است. 

قطعا خرید مستقیم از فروشگاه با خیال آسوده تر صورت می گیرد ، زیرا خریدار از نزدیک تمام موارد مورد توجه دستگاه را مورد ارزیابی قرار می دهد و میتواند از اصل یا تقلبی بودن دستگاه اطمینان حاصل کند. 

باکیفیت ترین برند دستگاه لیپوست در جهان

باکیفیت ترین برند دستگاه لیپوست در جهان

کارخانه های بسیاری در سراسر جهان و ایران برای تولید دستگاه لیپوست وجود دارند . هر کدام از این کارخانه ها از مواد و وسایل مختلف با کیفیت های متفاوتی استفاده می کنند که قیمت دستگاه ها هم بر همین اساس تغییر می کند. 

در هنگام خرید باید نسبت به برند ها و انواع دستگاه لیپوست آشنایی کامل داشته باشیم تا بتوانیم بهترین برند را از سایر برند ها تفکیک کنیم و با توجه به نیاز خود با کیفیت ترین دستگاه را تهیه کنیم . 

عرضه کننده برتر در حوزه دستگاه لیپوست

عرضه کننده برتر در حوزه دستگاه لیپوست

این دستگاه تولید کشور آلمان می باشد و صادرات دستگاه لیپوست بیشتر از طریق این کشور صورت می گیرد هرچند امروزه در خیلی از کشور ها از جمله کشور خودمان ، تولید این دستگاه انجام می گیرد . 

مشاوره فروش لیپوست با نازل ترین قیمت

مشاوره فروش لیپوست با نازل ترین قیمت

برای خرید این دستگاه باید به موارد زیادی توجه کرد از جمله مارک یا برند و یا کارخانه ی تولید کننده ی این دستگاه . زیرا کارخانه نشان دهنده ی ابزار و وسایلی است که در ساخت این دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد چون که تولید این دستگاه و یا ابزار مورد استفاده برای تولید آن ، در کشور آلمان صورت میگیرد نرخ دستگاه لیپوست با قیمت دلار تغییر میکند .  

مشخصات دستگاه لیپوست درجه یک

مشخصات دستگاه لیپوست درجه یک

امروزه به دلیل صنعتی شدن و ماشینی شدن زندگی بشر ، چاقی و عدم تحرک یکی از مهمترین معضلات زندگی انسان می باشد . 

لیپوست یکی از دستگاه های نوین لاغری و نسل جدید دستگاه لیپوماتیک می باشد . که به صورت موضعی چربی ها را تخلیه می کند . دستگاه لیپوست به عنوان نوین ترین و پرکاربرد ترین دستگاه پیکر تراشی در سال ۲۰۱۶ انتخاب شد . 

این دستگاه دارای ابزار دقیق و ظریفی می باشد که عمل پیکر تراشی را با کمترین درد و خون ریزی ممکن انجام می دهد . این دستگاه درد کمتر و ورم کمتری نسبت به دستگاه لیپوماتیک دارد . 

برداشت چربی ها به صورت زنده انجام می گیرد تا از چربی ها برای حجیم کردن سایر قسمت های بدن استفاده شود . استفاده از این دستگاه نیاز به بیهوشی ندارد و از طریق بی حسی موضعی انجام می گیرد . این عمل بدون عارضه می باشد ، عفونت های سایر عمل ها در این عمل دیده نمی شود و درد کمی دارد . خطر آمبولی چربی در این روش اصلا مشاهده نمی شود و اسپاسم و خستگی برای مراجعه کننده پیش نمی آید ، در نتیجه نیازی به بستری شدن بعد از عمل ندارد و میتواند به فعالیت های روزانه ی خود بپردازد . 

مدت استفاده از گن در این روش نسبت به سایر روش ها کمتر می باشد . سرعت ترمیم پوست در این روش بسیار سریع می باشد . 

ویبریشن این دستگاه بر خلاف سایر دستگاه های پیکر تراشی که به صورت دورانی می باشد ، به صورت رفت و برگشتی انجام می گیرد . 

چربی به دست آمده از این عمل به صورت زنده و هم دما با بدن می باشد . 

این دستگاه بسیار کم سر و صدا می باشد . 

لیپوست برای کسانی انجام می گیرد که وزن مناسبی دارند اما به صورت موضعی در بعضی قسمت ها به خصوص شکم و پهلو  انجام می گیرد . 

لیپوست از تکنیک نوین و خاصی برای تخلیه ی چربی استفاده می کند . تکنیک T.L.A در هنگام تزریق و تکنیک ویبریشن با حرکات رفت و برگشتی میکروسکوپی سبب تخلیه ی چربی ها می شود . 

این تکنیک باعث می شود که چربی ها به صورت همگن خارج شود و منطقه ی تحت درمان گلوله نشود . 

از این عمل در اندام های شکم ، پهلو ، ران ، باسن ، سینه و بازو می تواند انجام بگیرد . 

هزینه ی انجام این عمل بسته به وسعت محلی است که مورد عمل و تخلیه قرار می گیرد . البته این هزینه به میزان هزینه های بیمارستان یا مرکز درمانی که این عمل انجام می گیرد و همچنین دستمزد جراح مورد نظر نیز بستگی دارد . 

دمای محلول تامیسنت ویژگی منحصر به فردی است که باعث می شود دمای بدن بیمار ثابت نگه داشته شود و این امر سبب افزایش زمان بی حسی و ایمنی و آرامش بیمار می گردد. 

نکاتی که باید قبل از انجام این عمل بدانیم :

باید میزان گلوکز و دیابت شخص مراجعه کننده مورد بررسی قرار بگیرد . 

فشار خون بالا باعث می شود که فرد نتواند همچین عملی انجام دهد . 

قبل از عمل جراحی آزمایش خون و تست بارداری انجام می گیرد . 

یکی از مهم ترین نکات ، بررسی عدم دارا بودن بیماری خاص در مراجعه کننده می باشد . 

باید عدم بیماری های قلبی عروقی در مراجعه کننده مورد بررسی قرار بگیرد . 

لیپوساکشن به معنی مکش چربی می باشد . که از طریق دستگاه لیپوست انجام می شود . کاربرد لیپوست در عمل های زیبایی و پیکر تراشی بسیار زیاد است . لیپوست یکی از برترین تکنولوژی ها در زمینه ی زیبایی می باشد . 

در اینجا به مشخصات فنی این دستگاه می پردازیم :

این دستگاه از چهار جزء اصلی تشکیل شده است . (سیستم ساکشن یا مکش ، هندپیس ویبره ست برای رفع چربی ، پمپ تصفیه ی چربی برای تزریق همگن محلول تومنست ، ظرف گرما دهنده برای گرم نگه داشتن محلول تومنست ) 

مشخصات فنی دستگاه لیپوست درجه یک به این شرح است:

میزان لرزش این دستگاه باید بین سه هزار تا پنج هزار لرزش در دقیقه می باشد . 

کانولای این دستگاه طبق استاندارد می باشد که کانولای استاندارد به شرح زیر است : 

کانولای سه سوراخه با قطر ۵٫۲ میلی متر و طول پانزده سانتی متر . 

کانولای سه سوراخه با قطر ۳ میلی متر و طول بیست و پنج سانتی متر . 

کانولای سه سوراخه با قطر ۴ میلی متر و طول بیست و پنج سانتی متر . 

کانولای نه سوراخه با قطر ۴ میلی متر و طول سی و پنج سانتی متر . 

مراجعه کننده باید بعد از انجام عمل به نکاتی توجه کند و بعد از این عمل باید مراقبت های خاصی از مراجعه کننده صورت بگیرد . بیمار باید به مدت دو ماه از خوردن غذاهای چرب و پر نمک پرهیز کند . باید به مدت دوماه از گن مخصوص استفاده کند . مراجعه کننده باید از نشستن های طولانی مدت خود داری کند . بهتر است بیمار چند روز قبل و چند روز بعد از عمل پیاده روی داشته باشد . استفاده از کمپرس یخ و یا ماساژ در قسمت های عمل شده پیشنهاد می شود . ممکن است بیمار تا مدت کوتاهی دچار سرگیجه شود که نیاز است در این زمان ها دراز بکشد و دلیلی برای نگرانی وجود ندارد . بهتر است مراجعه کننده تا مدتی پس از عمل استفاده از مایعات را افزایش دهد . 

مهمترین دلیل خاص بودن و ویژه بودن دستگاه لیپوست و محبوبیت این دستگاه برای استفاده بین مردم، این است که به بافت چربی آسیب نمیرساند و چربی به صورت زنده از بدن خارج می شود. 

تفاوت لیپوست و لیپوساکشن این است که در لیپوساکشن چربی ها با استفاده از لیزر کاملا از بین می رود و امکان استفاده ی مجدد از آن ها وجود ندارد . دستگاه لیپوست بسیار قدرتمند تر از دستگاه لیپوماتیک می باشد . میزان چربی خارج شده در لیپوست بیشتر از لیپوماتیک می باشد . لیفت پوست در لیپوست بسیار بهتر انجام می گیرد . 

هزینه ی این عمل نرخ ثابت و مشخصی ندارد ، زیرا هر جراح و متخصص دستمزد متفاوتی نسبت به سایرین دریافت می کند . 

در عمل لیپوست افتادگی و شلی پوست بسیار کمتر از سایر عمل ها می باشد . اما در مواردی که این افتادگی بسیار زیاد باشد مراجعه کننده برای رفع این افتادگی پوست نیاز به عمل جراحی پیدا می کند . حتی در این موارد هم این عمل بسیار ساده تر و با برش های کمتری صورت می گیرد . 

تفاوت بین لیپوست و لیپوماتیک در این است که قدرت دستگاه لیپوست بسیار بیشتر از لیپوماتیک می باشد . میزان درد و تورم و کبودی و ناهمواری های پوستی در عمل لیپوست بسیار کمتر از عمل لیپوماتیک می باشد . 

سفارش خرید دستگاه لیپوست به صورت تکی و عمده

سفارش خرید دستگاه لیپوست به صورت تکی و عمده

سفارش دستگاه لیپوست به صورت عمده و تکی در بازار و فروشگاه های موجود در بازار انجام می گیرد . کارخانه تولیدی لیپوست این دستگاه ها را در اختیار این فروشگاه ها قرار می دهد . 

فروش انواع لیپوست بازاری نیز به صورت عمده و یا تکی انجام می پذیرد . 

امروزه تجارت آنلاین لیپوست یکی از پرکاربرد ترین انواع تجارت این دستگاه می باشد . در خرید آنلاین باید به نکات زیادی توجه کرد از جمله این نکات به شرح زیر می باشد :

قیمت و کیفیت مناسب محصول ،تحویل فوری ، تضمین بازگشت محصول ، ارسال به سراسر کشور ، مشاهده ی انواع مختلف از یک دستگاه قبل از ثبت سفارش . 

قیمت عمده لیپوست بسته به نوع این دستگاه متغیر می باشد . 

صادرات لیپوست به کشور های خاورمیانه

صادرات لیپوست به کشور های خاورمیانه

صادرات لیپوست به کشور های خاورمیانه از طریق کشور آلمان و سایر کشور ها به صورت عمده و طولانی مدت انجام می گیرد . 

امروزه این صادرات به تمام کشور هایی که دارای کارخانه ی تولید این دستگاه هستند ،رسیده است . 

خرید دستگاه لیپوست به شیوه اقساطی

خرید دستگاه لیپوست به شیوه اقساطی

برخی از فروشگاه ها و کارخانه های موجود در بازار فروش دستگاه لیپوست را به صورتی قسطی نیز انجام می دهند . 

صنوبر اسماعیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: صنوبر اسماعیلی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120485587

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@zibadastgah.com

شرکت تجهیزات پزشکی زیبایی آراد شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های زیبایی پوست دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *